Dla psów żyjących w miastach

Przysmak funkcjonalny z mięsa drobiowego dla psów żyjących w miastach od 12 miesiąca źycia


Warianty opakowania: 100 g

Juka

Juka pomaga usunąć z organizmu szkodliwe substancje, które rozkładają się w jelicie grubym i produkują niepożądane gazy, wspiera dobre trawienie i ogólną detoksykację organizmu.

Prebiotika

Prebiotyki to surowce niestrawialne, pochodzenia roślinnego, wpływają na mikroflorę jelitową, pobudzają trawienie i zwiększają zdolności obronne organizmu.

Organický selen

Selen organiczny ma silne działanie antyoksydacyjne. Pomaga chronić komórki organizmu przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. W ten sposób wspiera odporność psów żyjących w miastach, które codziennie wystawiane są na działanie smogu.

Skład: mięso (suszone mięso drobiowe 24,5%, świeże podroby z królika, hydrolizowane białko drobiowe 4,6%, suszone mięso ryby, hydrolizowane mięso i podroby wieprzowe i drobiowe 0,9%), ryż, tłuszcz drobiowy, wysłodki buraczane, olej z łososia, substancje mineralne, drożdże piwowarskie, korzeń cykorii 0,18%, suszona alga Schizochytrium limacinum, juka 0,09%.

Składniki analityczne: wilgotność 17%, surowe białko 28%, surowe oleje i tłuszcze 15%, błonnik surowy 1,4%, popiół surowy 8,2%.

Producent:
Dibaq a.s., Helvíkovice 90
 CZ - 56401 Žamberk
Nr identyfikacyjny zakładu:
 CZ 800335-01
Nr zatwierdzenia weterynaryjnego:
CCZ 14579

info@thepetplus.net

Top