Kurczak

Hipoalergiczna, monoproteinowa konserwa mięsna dla szczeniąt wszystkich ras - 100% mięsa z kurczaka.


Warianty opakowania: 400 g

Grain free

GRAIN FREE - zgodnie ze statystykami, liczba psów cierpiących na alergię na określony składnik karmy regularnie wzrasta. To właśnie zboża stanowią jedno z bardzo częstych źródeł reakcji alergicznych. Dlatego też receptury karm thePet+, dzięki swojemu składowi grain free, obniżają ryzyko potencjalnych reakcji alergicznych.

Kuřecí maso + vnitřnosti

Mięso z kurczaka – jest lekkie, smaczne i łatwo przyswajalne. Jest bogate w substancje mineralne (np. żelazo i cynk). Wysoka zawartość kwasu linolowego pozytywnie wpływa na ochronę skóry, jakość sierści oraz na układ rozrodczy. Podroby mają wysoką zawartość substancji mineralnych oraz witamin, a przy tym niską zawartość tłuszczu.

Soy free

SOY FREE – soja jest dobrym źródłem białka, dlatego też jest często wykorzystywana w karmach jako zamiennik składnika mięsnego. Pies jest jednak w przeważającej mierze mięsożercą, dlatego też niezbędne jest dla niego białko pochodzenia zwierzęcego, a nie roślinnego jak w przypadku soi. Soja między innymi często bywa odpowiedzialna za reakcje alergiczne. Z tego powodu konserwy thePet+ nie zawierają soi ani jej pochodnych

Skład surowcowy: 70% mieszanka: serca z kurczaka, mięso z kurczaka, wątróbka z kurczaka, żołądki z kurczaka, szyjki z kurczaka, 28,9% bulion, 1% minerały, 0,1% proszek jajeczny.

Składniki analityczne: Białko surowe 10,4%, tłuszcz surowy 6%, popiół surowy 2,5%, włókno surowe 0,3%, wilgotność 78%.

Producent:
Dibaq a.s., Helvíkovice 90
 CZ - 56401 Žamberk
Nr identyfikacyjny zakładu:
 CZ 800335-01
Nr zatwierdzenia weterynaryjnego:
CCZ 14579

info@thepetplus.net

Top