Skuteczne oczyszczanie

Karma uzupełniająca, wspomagająca trawienie oraz detoksykację. Dla psów w każdym wieku.


Warianty opakowania: 70ks

Chlorella

Chlorella to słodkowodna alga, zawierająca bogatą skalę minerałów, witamin, aminokwasów, chlorofil oraz antyoksydanty. Znana jest ze względu na swoją zdolność do wspierania detoksykacji organizmu, trawienia, układu odpornościowego oraz ogólnej witalności organizmu

Aplikace tablety

Podanie tabletki stanowi jednoznaczną informację o tym, ile karmy uzupełniającej pies zjadł w rzeczywistości. Suplement często bywa wykorzystywany w okresie, kiedy pies ma problemy z trawieniem, cierpi na brak apetytu, czyli nie ma sensu korzystać z suplementu w innej formie, np. mieszania z karmą.

Tabletová forma

Suplementy w formie tabletki nie zawierają takiej samej ilości substancji czynnej w porównaniu np. z formą sypką, ponieważ część składu tabletki stanowi substancja wiążąca. Nie mniej jednak w przypadku użycia tabletki wiemy, że pies dostał wszystko, co chcieliśmy mu dać, a w misce nie pozostały resztki suplementu, który nie został zjedzony.

Skład surowcowy: leonardyt, glon Chlorella 10%, drożdże piwowarskie, inaktywowane drożdże rodzaju Saccharomyces cerevisiae. 
Składniki analityczne: białko surowe 13%, oleje i tłuszcze surowe 1%, błonnik surowy 5,5%, popiół surowy 11,4%.

Producent:
Dibaq a.s., Helvíkovice 90
 CZ - 56401 Žamberk
Nr identyfikacyjny zakładu:
 CZ 800335-01
Nr zatwierdzenia weterynaryjnego:
CCZ 14579

info@thepetplus.net

Top